Optimist

Dostępne kolory

Możliwość wyboru koloru od 10 szt. wybranego produktu. W celu sprawdzenia dostępności kolorów poniżej tej ilości prosimy o kontakt

Grey
Blue
Red

Optimist Pokrowiec górny

  • Poliester 1680D PU

Górny pokrowiec Optimist

Przechowywanie sprzętu sportowego nie musi być trudne. Z górnym lub dolnym pokrowcem zabezpieczysz Twój Optimist przed brudem, wilgocią i promieniowaniem UV, by jego lakier na dłużej zachował piękny wygląd. Praktyczne uchwyty pozwolą na szybki oraz wygodny transport, a najwyższej klasy materiał wytrzyma wiele lat użytkowania. Na górny pokrowiec wykonany z akrylu dajemy aż 5 lat gwarancji – być mógł w pełni oddać się pasji, bez zamartwiania się o inne rzeczy.

Optimist Pokrowiec dolny

wzmocniony trójwarstwowy

  • Poliester 1680D PU

Optimist Pokrowiec na omasztowanie i żagiel

  • Poliester 1680D PU

opti and ilca rigbag blue2

Pokrowiec na rury Rig Bag – podaruj żaglówce Optimist najlepszy sprzęt

Szukasz wytrzymałego, sprawdzonego pokrowca na rury w przystępnej cenie? Polecamy model Rig Bag, który z powodzeniem służy nawet mistrzom olimpijskim. Duża wygoda użytkowania i zgodny z najnowszymi trendami wygląd pozwalają każdemu użytkownikowi pokrowca na rury poczuć się jak profesjonalista. Soczyste odcienie różu, pomarańczowego oraz żółtego idealnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania, dodając właścicielowi Rig Baga potrzebnej do działania energii podczas żeglowaniem łodzią Optimist.

Optimist Pokrowiec na ster i miecz

  • Poliester 1680D PU

Combo bag – Pokrowiec na ster i miecz Optimist

Jesteś zapalonym fanem żeglarstwa? Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo i niezawodność – również w przypadku akcesoriów – to polecamy produkty marki Ripper do sprzętów wodnych Optimist. Znajdziesz wśród nich wysokiej jakości, uszyty z największą starannością combo bag na miecz i ster, ochraniacz na rury Rig Bag, a także górny lub dolny pokrowiec. Bogaty wybór kolorów oraz różne warianty materiałów – poliester lub akryl doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Wybierz swój ulubiony.

Akcesoria

  • pasy na balony
  • pasy balastowe